Psí škola DogSport CZ
výcvik psů pozitivní motivací
Plzeň - Slovany, Liliová ul.
 

email: dogsportcz@gmail.com 

GPS: 49°43'52.183"N; 13°22'57.217"E, Mapa


Lenka + Jessie (border collie)

jessieJakožto nezkušená pejskařka, jsem začala chodit do nejmenované psí školy, kde bylo na jedné lekci přibližně 8 psů a výuka probíhala klasickou metodou. S tímto rázným přístupem jsem byla nespokojená, a proto jsem se rozhodla dát na doporučení pejskařů, které jsem potkávala na vycházkách a před více než rokem jsem začala chodit do DogSportu.

Nadchlo mě tam snad úplně všechno - individualita, časová flexibilita, cena a především cvičební metoda! Po první zkušenosti mi přišlo nemožné, aby se nějaký pes dal vychovat metodou pozitivní motivace, bez jakéhokoli donucování, ale ta myšlenka se mi líbila a tak jsem to zkusila.

Dnes, po roce, vidím neuvěřitelné výsledky. Moje border kolie Jessie se naučila přemýšlet, soustředit a spolupracovat. Tréninky pro ni nejsou nutným zlem, ale zábavou a odměnou. Nejen, že se zlepšujeme v agility, ale také v komunikaci a v našem vztahu, který je pro nás pro obě moc důležitý.

Za náš pokrok bych chtěla moc poděkovat cvičitelce Verče, bez jejíž trpělivost a rad, bychom to s Jessie nezvládly. :) Jsem opravdu ráda, že jsem našla právě tento cvičák.